GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 15914244

nr 1591 4244

Vas

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -80, glaserat lergods. Höjd: 16 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 22 januari 2024
kl 19:50:21